Gamybos etapai

Pradžia

Kiekvienas iš mūsų modelių praėjęs ilgą laikotarpį nuo tiesiog projekto, esančio ant juodraščių lentos, iki pagaminto produkto. Visas gamybos procesas yra artimai stebimas, kad atitikti kokybės standartus. Visos divizijos turi savo specifinius nurodymus ir užduotis tam, kad patenkinti net reikliausius klientus.

Plieno ir aliuminio divizija

Ši divizija yra atsakinga už visas metalines ir stiklines dalis, kurios randasi Galeon jachtose – nuo paprasčiausių vinių, rezervuarų, turėklų, iki slenkančių durų, šoninių bei lubų langų. Talentingi darbuotojai ir profesionalūs operatoriai naudoja įvairias mašinas kaip “Waterjet”, kad suformuoti dalis visomis formormis ir dydžiais. Kokybė yra svarbiausia, nes visi komponentai yra testuojami ilgaamžiškumo ir saugumo testuose, kurie užtikrina komponentų galimybes nuolatinio naudojimo ir blogų sąlygų metu. Svarbiausios funkcinės dalys yra nuolat tobulinamos mūsų jachtų savininkų atsiliepimų dėka.

Baldų departamentas

Šis departamentas yra būtinas, nes kiekviena jachta yra pagaminama pagal užsakymą. Nuo spintelių formos, iki turėklų, pagalvių, lovų, sofų ir komodų – viskas pagaminta rūpėstingai. Daug egzotinių ir išskirtinių medžiagų yra naudojamos, kurios užtikrintai kokybiškos. Rankų darbo baldai prideda užbaigtumo įvaizdį jau įspūdingui interjerui.

Laminavimo divizija

Speciali forma yra sukuriama kiekvienam modeliui. Šis procesas užtrunka nuo dviejų iki šešių mėnesių didžiausiems modeliams. Šios formos turi būti ypač taisyklingai pagamintos, kadangi jos pernaudojamos apie 200 kartų iki tol, kol turi būti pakeistos. Visos dalys privalo susidėlioti puikiai, kad užtikrinti stabilumą, patikimumą ir išvaizdą. Po to formos yra vaškuojamos ir purškiamos su geline danga, kuri yra apsauginė, skirta spalvinimui. Užbaigimui – paskutinis sluoksnis yra uždedamas ir užbaigtas korpusas yra transportuojamas į pagrindinį produkcijos holą.

Pagr. surinkimo holas

Jachtų surinkimo hole ant korpusų montuojama visa reikalinga įranga, ištestuojama. Visi baldai yra įkeliami kartu su elektronine įranga, vonios kambario armatūra ir virtuvės įranga. Nerūdijančio plieno elementai yra sudedami kartu su stiklinėmis durimis ir langais. Galiausiai, montuojamos jachtų širdys – varikliai. Naujas Galeon laivas yra paruoštas testavimui specialiame testavimo baseine.

Testavimo baseinas

Šis baseinas yra būtinas patikrinti korpuso balansą ir variklio našumą. Inspektoriai įsitikina, kad visa įranga yra kalibruota ir montuota teisingai. Baseino holas gali simuliuoti galingą liūtį, kad įsitikinti, jog visos durys ir langai yra insuliuoti teisingai. Sąrašas testų privalo būti atliktas ir užpildytas, o tada jachtą galima testuoti ant atviro vandens. Šie žingsniai padeda užtikrinti kokybę ir kad produktas atitinka mūsų standartus.