Kompanija

Kiekviena Galeon jachta yra nuostabaus rankų darbo, nepakartojamo atidumo detalėms, naujausių technologijų išnaudojimo padarinys. Kompanija yra pripažinta kaip viena iš pagrindinių Europos prabangiųjų valčių gamintojų. Su daugiau nei trisdešimties metų patirtimi rinkoje ir tūkstančiais patenkintų klientų iš viso pasaulio – galite būti užtikrinti, kad Jūsų nuosava Galeon jachta atitiks nusistatytus lūkesčius.

Mūsų istorija

Įkurta 1982 metais, Galeon išlieka privačiai valdoma kompanija specializuojanti prabangiųjų jachtų gamyba. Su aiškia vizija ir stabiliu augimu pasiekėme 1200 darbuotojų skaičių, kurie dirba 35000 kvadratinių metrų produkcijos ir surinkimo plote. Šiame plote įmanoma įgyvendinti net pačius ambicingiausius projektus.

Nauji dizainai

Kiekvienas naujas projektas prasideda nuo drąsios idėjos sukurti kažką nuostabaus ir nepamirštamo. Neiškeičiama patirtis, kurią įgijome per gyvavimo laikotarpį, leidžia mums būti inovacijų valčių rinkoje pirmūnai. Nuolat pristatome naujus ir drąsius dizainus. Kiekviena nauja Galeon jachtų karta stumia mus į priekį.

Galeon plėtra

Kad įgyvendinti savo ambicingus planus, tokius kaip nuolatinis augimas, reikalavo mums išplėsti savo gamyklas. Tam, kad sukurti ir sukonstruoti dar didesnesius modelius, pastatėme antrą gamyklą su tiesiogine prieiga prie Baltijos jūros. Ši prieplauka taip pat siūlo miegamąsias vietas Galeon jachtų savininkams.

Ateitis

Per pastaruosius metus Galeon jachtos sulaukė pripažinimo dėl savo gero dizaino, patvarumo ir gamintojų meilės amatui. Mes stengiamės būti prilyginami žodžiams “aukšta kokybė”, “inovacija”. Mūsų noras ir pasiruošimas tobulėti judina mus į priekį.